background

4 Hapa të thjeshtë për të marrë një djalë që të dëshirojë aq keq | Mar

“ 4 Hapa të thjeshtë për të marrë një djalë që të dëshirojë kaq keq

Shumëlibra dhe filma pëlqejnë ta bëjnë atë të duket e vështirë për të marrë një djalë që të dëshirojë. E vërteta është se marrja e një djalë është shumë e thjeshtë. Ju vetëm duhet të dini se çfarë të bëni në mënyrë që të merrni atë të vijë pas jush, duke lypur për më shumë. Fatmirësisht, ju keni këtë artikull për t'ju dhënë mend se çfarë do të marrin djemtë që zvarriten pas jush.

1. Të jetë një flirt. Djemasi vajzat që flirtojnë. Marrja e një djalë mund të jetë kaq e lehtë nëse dini se si të flirtoni mirë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të thoni gjërat e duhura dhe të keni pamjen e duhur në fytyrën tuaj dhe ai automatikisht do të jetë i interesuar për ju. Është vetëm mënyra se si djemtë punojnë. Ata pëlqejnë të jenë në qendër të vëmendjes dhe u pëlqen të shohin se vajzat janë të interesuara për to para se të ndjekin. Zonja, nëse e bëni këtë të drejtë, nuk do të duhet të bëni një gjë të vetme më shumë për ta interesuar. Ai do të jetë në grep dhe ai ndoshta kurrë nuk do të largohet nga ju vetëm.Dating Prospect rfhjhfgj
Dating Prospect princefouf
Dating Prospect fgeduidfgfh
Dating Prospect ticklemew
Dating Prospect cilla28
Dating Prospect bleuuu
Dating Prospect kristiej
Dating Prospect justlovege
Dating Prospect skinnywarrior
Dating Prospect jcate1
Dating Prospect belindawilliams
Dating Prospect laura
Dating Prospect iluvlesbiianaffairs
Dating Prospect kathy
Dating Prospect caliaj60
Dating Prospect davidjordan083


Getting a Guy – 4 Simple Steps to Get a Guy to Want You So Bad

2. Mos jini shumë të disponueshëm. Pasita keni atë të drejtë ku dëshironi që ai të flirtojë, duhet të jeni të sigurt se nuk jeni shumë i disponueshëm për të. Nëse ai ju pyet jashtë në një datë të parë, ajo është në rregull për të rënë dakord për ditën origjinale ai sugjeron nëse ju jeni me të vërtetë të lirë atë ditë. Sidoqoftë, për datat e mëvonshme, duhet t'i tregoni atij se mendoni se keni diçka që po ndodh atë ditë dhe pastaj sugjeroni një ditë tjetër, ndoshta disa ditë larg nga dita fillestare që ai sugjeroi. Kjo do t'i tregojë atij se keni gjëra të tjera që ndodhin në jetën tuaj dhe se ai nuk do të duhet të shqetësohet për ju që jeni shumë i ngathët.

3. Jini të prekshëm, por jo shumë. Marrjae një djalë që të dëshirojë është shumë e lehtë kur jeni të sigurt për t'i prekur ato çdo herë pas here. Nëse kjo është një goditje në krah ose ju “aksidentalisht” kullosin dorën e tij me tuajat, kjo nuk ka rëndësi. Vetëm mos e bëni shumë ose ai mund të mendojë se jeni i çuditshëm.

4. Jini miqësor. Djemtëkanë tendencë të mos pëlqejnë vajzat që janë të thotë për ta. Pra, nëse marrja e një djalë është e rëndësishme për ju, atëherë duhet të jeni të sigurt se jeni shumë të ëmbël dhe miqësor ndaj tij dhe të tjerëve me të cilët vijnë në kontakt ndërsa jeni në një datë me të. Pas të gjitha, ju doni të merrni një të dashurin - jo një urdhër frenues.Dating Prospect juneybaby
Dating Prospect jen7548
Dating Prospect gracesmith1234
Dating Prospect dgfgdsdf
Dating Prospect jenniferq5h
Dating Prospect danquah
Dating Prospect vbgbyjvgubh
Dating Prospect abigail
Dating Prospect tiko
Dating Prospect hannah
Dating Prospect john8670
Dating Prospect fun0806
Dating Prospect mmp1953
Dating Prospect samuel
Dating Prospect shoaib
Dating Prospect john56background

Takim turk

Faqja më e njohur e takimeve në internet në Turqi. Shfletoni Beqarët e nxehtë në Turqi falas. Njihuni me 1000 të Vajzave dhe Djemve Tërheqës Beqarë për Dashuri, Romancë dhe Datat. 100% Takim Falas në Turqi.

background

Takim Karaçi

Faqja më e popullarizuar e takimeve falas online dhe rrjeteve sociale për beqarët Karachi. Njihuni me beqarët tërheqës në Pakistan për Dashuri, Romancë, Takim Rastesishme & Martesë. 100% Takim Falas Karachi.

background

Takim Balinese

Dëshironi të takoni dikë në Bali? 100% Takim Falas Balianese - Bashkohu Tani!